Gemino 30 Parkinson Comfort

Artikelnummer: Select eerst opties

Vanaf:  1.254,00

Speciaal ontworpen voor mensen met Parkinson

Sommige mensen hebben behoefte aan extra hulp om veilig te kunnen lopen. Dit geldt ook voor mensen met de ziekte van Parkinson. De Gemino 30 Parkinson Comfort is volledig afgestemd op deze specifieke behoefte. Een vertraagrem zorgt bijvoorbeeld voor extra weerstand en een gelijkmatig looptempo. Met deze lichtgewicht rollator kunt u onbezorgd en met vertrouwen op pad. Nu beschikbaar met zachte wielen om ook buiten comfortabel te lopen.
Loophulp bij Parkinson
Vergoed via ZVW
Extra opties mogelijk

Verify your pincode for correct delivery details

Volledige omschrijving

Een instelbare vertraagrem

De lichtgewicht Gemino 30 Parkinson Comfort is voorzien van een vertraagrem die extra weerstand biedt en helpt bij een gelijkmatig looptempo. Heeft u meer of minder weerstand nodig? Het niveau van de weerstand kan eenvoudig en snel worden aangepast.

Een verhoogde veiligheid met de omgekeerde remfunctie

Door de omgekeerde remfunctie stopt de rollator onmiddelijk wanneer de rem wordt losgelaten. Dit zorgt voor extra veiligheid bij bijvoorbeeld ‘bevriezing’ tijdens het lopen, dit voelt alsof uw voeten worden vastgelijmd aan de grond. De omgekeerde remfunctie zorgt dat de rollator niet verder rijdt als u de controle verliest.

Laserlijn tegen ‘bevriezing’

De laserlijn op de Gemino 30 Parkinson Comfort zorgt ervoor dat ‘bevriezing’ tijdens het lopen wordt opgeheven. Om de laserlijn te activeren drukt u op de groene knop aan de zijkant van de rem. Zodra de laserlijn geactiveerd is moet u zich concentreren op de lijn op de grond. Dit maakt het makkerlijker om over de ‘bevriezing’ heen te stappen, waardoor u weer verder kunt lopen.

 

Specificaties

Gewicht 7,5 kg
Afmetingen 65 × 60 cm
Hoogte

800-1020 mm (L), 710-900 mm (M)

Hoogte (gevouwen)

820 mm (L), 770 mm (M)

Lengte

680 mm

Lengte (gevouwen)

680 mm

Breedte

600 mm

Breedte (gevouwen)

230 mm

Rollator Type

Lichtgewicht rollator, Special

Kleur

Zilver

Gebruikersgewicht

150 kg (L), 130 kg (M)

Breedte tussen duwhandvatten

470 mm

Zithoogte

640 mm (L), 570 mm (M)

Draaicirkel

880 mm

Aanbevolen gebruikerslengte

1500-2000 mm (L), 1350-1700 mm (M)

Zoeken

Afspraak maken

Vul onderstaand formulier in en we nemen contact met u op voor het plannen van een afspraak.

Openingstijden feestdagen

Nieuwjaarsdag
Gesloten
Goede Vrijdag
Gesloten
1e paasdag
Gesloten
2e Paasdag
Gesloten
Koningsdag
Gesloten
Bevrijdingsdag
Gesloten
Hemelvaartsdag
Gesloten
1e pinksterdag
Gesloten
2e pinksterdag
Gesloten
1e kerstdag
Gesloten
2e kerstdag
Gesloten